İade, değişim politika ve prosedürleriniz nelerdir?

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihden itibaren 4 gün içinde ürünü gönderiniz.Lütfen iade işlemi yapmadan önce bizimle irtibata geçiniz.

Whatsapp : 0544 844 90 81

 

Memnun kalmadığınız ürünü 14 (on dört) gün içerisinde koşulsuz olarak (Giyilmiş, ürün etiketi kopartılmış, deforme olmuş ürünler hariç) değişim yapabilirsiniz.

 

 İade Ve Değişim Yapılmayan Ürünler Nelerdir?

İndirim, Kampanya, Outlet ve bunun gibi fırsat ürünleri kategorilerinden alınan ürünlerin ve Aksesuar kategorisinden alınan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Dönemsel olarak bazı ürünlere uygulanan kampanyalar sebebiyle iade ve değişim kabul edilmemektedir. Detaylar için Whatsapp hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmış, paketi hasar görmüş, tekrar satılabilme özelliğini yitirmiş, ürünler iade olarak kabul edilmeyecek ve kargo ücreti www.beyzaerdogan.com tarafından karşılanmayacaktır. Kullanılmış ürünler Değişim kapsamında yer almaz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Sipariş tamamlanma aşamasından sonra siparişin iptal süreci 60 dakikadır. Bu süreçte siparişinizi iptal ederek ödemenizi geri alabilirsiniz. 60 dakikadan sonra siparişiniz depomuz tarafından fatura aşamasına geçilip kargo süreci başlatılacağından, iptal talepleriniz iade işlemleri aşamasına göre değerlendirilecektir.

Daha fazla detay için site üzerinden "Bize Ulaşın" kısmında veya destek@beyzaerdogan.com e-posta adresine mail gönderebilirsiniz.

 

Yukarı